Terminarz rozgrywek :: EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN 2022/2023

1 Iskra 14 46 37 10 1141 970
2 TKKF Dzikusy 14 40 36 15 1234 1083
3 ADS 14 39 33 16 1143 1001
4 Libero Czarnocin 14 38 31 16 1088 941
5 N-Team 14 23 22 30 1140 1189
6 SL Salos Wodna 14 20 17 29 921 1053
7 Vamos Volleyball Team Qmed 14 14 12 35 950 1120
8 Interon Nosorożec 14 4 4 41 853 1113
TKKF Dzikusy - N-Team

2022-10-01 godz. 08:00, sektor C

Vamos Volleyball Team Qmed - SL Salos Wodna

2022-10-01 godz. 09:30, sektor C

Iskra - Libero Czarnocin

2022-10-01 godz. 11:05, sektor C

ADS - Interon Nosorożec

2022-10-01 godz. 11:05, sektor B

Iskra - ADS

, sektor

N-Team - Vamos Volleyball Team Qmed

, sektor

Interon Nosorożec - TKKF Dzikusy

, sektor

Libero Czarnocin - SL Salos Wodna

2022-10-08 godz. 11:15, sektor B

SL Salos Wodna - N-Team

, sektor

TKKF Dzikusy - Iskra

2022-10-15 godz. 08:00, sektor C

ADS - Libero Czarnocin

2022-10-15 godz. 11:05, sektor C

Vamos Volleyball Team Qmed - Interon Nosorożec

2022-10-15 godz. 12:40, sektor C

ADS - TKKF Dzikusy

, sektor

Libero Czarnocin - N-Team

2022-10-22 godz. 09:30, sektor C

Iskra - Vamos Volleyball Team Qmed

2022-10-22 godz. 11:05, sektor C

Interon Nosorożec - SL Salos Wodna

2022-10-22 godz. 12:40, sektor C

ADS - SL Salos Wodna

, sektor

TKKF Dzikusy - Vamos Volleyball Team Qmed

2022-10-29 godz. 08:00, sektor C

Iskra - N-Team

2022-10-29 godz. 09:30, sektor C

Libero Czarnocin - Interon Nosorożec

2022-10-29 godz. 11:05, sektor C

N-Team - Interon Nosorożec

2022-11-05 godz. 09:30, sektor C

SL Salos Wodna - Iskra

2022-11-05 godz. 11:05, sektor C

Vamos Volleyball Team Qmed - ADS

2022-11-05 godz. 12:40, sektor C

TKKF Dzikusy - Libero Czarnocin

2022-11-05 godz. 14:15, sektor C

SL Salos Wodna - Vamos Volleyball Team Qmed

, sektor

Libero Czarnocin - Iskra

, sektor

Interon Nosorożec - ADS

, sektor

N-Team - TKKF Dzikusy

2022-11-19 godz. 08.00, sektor C

SL Salos Wodna - TKKF Dzikusy

, sektor

Interon Nosorożec - Iskra

, sektor

Vamos Volleyball Team Qmed - Libero Czarnocin

2022-11-26 godz. 09:30, sektor C

N-Team - ADS

2022-11-26 godz. 12:40, sektor C

TKKF Dzikusy - Interon Nosorożec

2023-02-04 godz. 08:00, sektor C

Vamos Volleyball Team Qmed - N-Team

2023-02-04 godz. 09:30, sektor C

ADS - Iskra

2023-02-04 godz. 11:05, sektor C

SL Salos Wodna - Libero Czarnocin

2023-02-04 godz. 12:40, sektor C

Libero Czarnocin - ADS

, sektor

Iskra - TKKF Dzikusy

2023-02-11 godz. 09:30, sektor C

N-Team - SL Salos Wodna

2023-02-11 godz. 11:05, sektor C

Interon Nosorożec - Vamos Volleyball Team Qmed

2023-02-11 godz. 12:40, sektor C

TKKF Dzikusy - ADS

, sektor

N-Team - Libero Czarnocin

2023-02-18 godz. 09:30, sektor C

SL Salos Wodna - Interon Nosorożec

2023-02-18 godz. 11:05, sektor C

Vamos Volleyball Team Qmed - Iskra

2023-02-18 godz. 12:40, sektor C

Iskra - SL Salos Wodna

, sektor

Interon Nosorożec - N-Team

2023-02-25 godz. 09:30, sektor C

Libero Czarnocin - TKKF Dzikusy

2023-02-25 godz. 11:05, sektor C

ADS - Vamos Volleyball Team Qmed

2023-02-25 godz. 12:40, sektor C

Vamos Volleyball Team Qmed - TKKF Dzikusy

2023-03-04 godz. 08:00, sektor C

N-Team - Iskra

2023-03-04 godz. 09:30, sektor C

SL Salos Wodna - ADS

2023-03-04 godz. 11:05, sektor C

Interon Nosorożec - Libero Czarnocin

2023-03-04 godz. 12:40, sektor C

Libero Czarnocin - Vamos Volleyball Team Qmed

, sektor

ADS - N-Team

2023-03-11 godz. 08:00, sektor C

Iskra - Interon Nosorożec

2023-03-11 godz. 11:05, sektor C

TKKF Dzikusy - SL Salos Wodna

2023-03-11 godz. 14:15, sektor C

N-Team - Interon Nosorożec

2023-03-18 godz. 08:00, sektor C

TKKF Dzikusy - ADS

2023-03-18 godz. 09:30, sektor C

SL Salos Wodna - Vamos Volleyball Team Qmed

2023-03-18 godz. 11:05, sektor C

Iskra - Libero Czarnocin

2023-03-18 godz. 12:40, sektor C

SL Salos Wodna - Vamos Volleyball Team Qmed

, sektor

N-Team - Interon Nosorożec

2023-03-25 godz. 09:30, sektor C

Iskra - Libero Czarnocin

2023-03-25 godz. 11:05, sektor C

TKKF Dzikusy - ADS

2023-03-25 godz. 14:15, sektor C

Interon Nosorożec - Vamos Volleyball Team Qmed

2023-03-31 godz. 18:15, sektor C

N-Team - SL Salos Wodna

2023-03-31 godz. 19.45, sektor C

Iskra - TKKF Dzikusy

2023-04-01 godz. 12:00, sektor B

ADS - Libero Czarnocin

2023-04-01 godz. 12:00, sektor C