Terminarz rozgrywek :: III LIGA MĘŻCZYZN 2023/2024

1 Libero Czarnocin 10 37 30 3 816 573
2 ProgreS II 10 30 25 10 823 705
3 Corona Volley Team 10 29 24 10 784 665
4 Huragan Corning 10 28 24 11 792 696
5 RKS Volley 10 25 21 14 801 715
6 Trzy sety 10 24 20 15 811 702
7 Goście 10 17 14 18 687 705
8 KS Społem Revolt 10 11 9 22 602 708
9 Wodzowie fantazji 10 10 9 26 736 791
10 Los Rayos 10 7 7 27 620 817
11 LUKS Dobroń 10 2 2 29 369 764
Corona Volley Team - KS Społem Revolt

2023-09-30 godz. 12:40, sektor B

ProgreS II - Libero Czarnocin

2023-09-30 godz. 12:40, sektor C

LUKS Dobroń - Los Rayos

2023-09-30 godz. 14:15, sektor C

Huragan Corning - RKS Volley

2023-09-30 godz. 14:15, sektor C

Wodzowie fantazji - Goście

2023-09-30 godz. 15:50, sektor A

Trzy sety - ProgreS II

, sektor

RKS Volley - LUKS Dobroń

2023-10-06 godz. 19.45, sektor B

Libero Czarnocin - Los Rayos

2023-10-07 godz. 11:05, sektor B

Wodzowie fantazji - Huragan Corning

2023-10-07 godz. 14:15, sektor B

Goście - Corona Volley Team

2023-10-07 godz. 14:15, sektor C

ProgreS II - Corona Volley Team

, sektor

Trzy sety - KS Społem Revolt

2023-10-14 godz. 11:30, sektor A

Huragan Corning - LUKS Dobroń

2023-10-14 godz. 13:30, sektor A

Wodzowie fantazji - Los Rayos

2023-10-14 godz. 14:15, sektor B

Goście - Libero Czarnocin

2023-10-14 godz. 15:00, sektor A

LUKS Dobroń - Wodzowie fantazji

2023-10-20 godz. 18:15, sektor B

Libero Czarnocin - RKS Volley

2023-10-21 godz. 12:00, sektor A

Corona Volley Team - Huragan Corning

2023-10-21 godz. 13:50, sektor A

Los Rayos - Trzy sety

2023-10-21 godz. 13:50, sektor C

KS Społem Revolt - Goście

2023-10-21 godz. 15:30, sektor A

RKS Volley - ProgreS II

, sektor

Libero Czarnocin - Corona Volley Team

2023-10-28 godz. 12:40, sektor B

Trzy sety - Wodzowie fantazji

2023-10-28 godz. 13:20, sektor A

KS Społem Revolt - LUKS Dobroń

2023-10-28 godz. 14:15, sektor C

Goście - Huragan Corning

2023-10-28 godz. 15:00, sektor A

Corona Volley Team - Trzy sety

2023-11-04 godz. 14:15, sektor B

LUKS Dobroń - Goście

2023-11-04 godz. 14:15, sektor C

Los Rayos - RKS Volley

2023-11-04 godz. 14:15, sektor A

ProgreS II - Wodzowie fantazji

2023-11-04 godz. 15:50, sektor B

KS Społem Revolt - Libero Czarnocin

2023-11-04 godz. 15:50, sektor C

RKS Volley - KS Społem Revolt

, sektor

Huragan Corning - ProgreS II

, sektor

Wodzowie fantazji - Corona Volley Team

, sektor

Trzy sety - LUKS Dobroń

2023-11-17 godz. 18:15, sektor C

Goście - Los Rayos

2023-11-18 godz. 15:00, sektor A

Corona Volley Team - RKS Volley

, sektor

ProgreS II - Goście

, sektor

Los Rayos - KS Społem Revolt

, sektor

Huragan Corning - Trzy sety

2023-11-25 godz. 12:40, sektor B

LUKS Dobroń - Libero Czarnocin

2023-11-25 godz. 13:30, sektor A

Trzy sety - RKS Volley

, sektor

Wodzowie fantazji - Libero Czarnocin

2024-01-19 godz. 18:15, sektor C

Huragan Corning - KS Społem Revolt

2024-01-20 godz. 12:40, sektor B

ProgreS II - Los Rayos

2024-01-20 godz. 14:15, sektor A

Corona Volley Team - LUKS Dobroń

2024-01-20 godz. 14:15, sektor B

Los Rayos - Corona Volley Team

2024-01-27 godz. 12:00, sektor A

Libero Czarnocin - Huragan Corning

2024-01-27 godz. 12:00, sektor B

KS Społem Revolt - ProgreS II

2024-01-27 godz. 13:50, sektor C

RKS Volley - Wodzowie fantazji

2024-01-27 godz. 14:00, sektor B

Goście - Trzy sety

2024-01-27 godz. 15:30, sektor C

KS Społem Revolt - Wodzowie fantazji

, sektor

Los Rayos - Huragan Corning

2024-02-17 godz. 14:15, sektor B

LUKS Dobroń - ProgreS II

2024-02-17 godz. 14:15, sektor A

Libero Czarnocin - Trzy sety

2024-02-17 godz. 15:50, sektor B

RKS Volley - Goście

2024-02-17 godz. 15:50, sektor A