ODWIEDŹ NAS
|
|
|
|
XIII NOWOROCZNY TURNIEJ SIATKARZY AMATORÓW
|
|
|
REGULAMIN
|
Organizatorzy:
- Klub Sympatyków Piłki Siatkowej w Łodzi
- Szkoła Podstawowa nr 205 w Łodzi
Termin i miejsce:
- 4 stycznia 2020 (sobota), Szkoła Podstawowa nr 205 w Łodzi, ul. Dąbrówki 1
Uczestnicy:
- W turnieju seniorskim mogą startować 10 osobowe zespoły siatkarzy i siatkarek amatorów - nie zgłoszonych do WZPS lub PZPS (w wyjątkowych, indywidualnych przypadkach organizator zastrzega sobie prawo warunkowego dopuszczenia zawodników zgłoszonych).
- W turnieju młodzieżowym (mini siatkówki) startować będą 4 osobowe zaproszone zespoły uczniów łódzkich szkół podstawowych.
Zgłoszenia:
- Zgłoszenia zespołów seniorskich przyjmujemy do dnia 12 grudnia 2019 wg załączonego wzoru na adres biuro@siatka-lodzkie.org
-
Druk zgłoszenia
- Do dnia 13 grudnia 2019 wszystkie zespoły zostaną poinformowane o zakwalifikowaniu do zawodów.
- Ostatecznym potwierdzeniem udziału będzie dokonanie wpłaty wpisowego do dnia 17 grudnia 2019 na konto:
Klub Sympatyków Piłki Siatkowej
92-310 Łódź, ul. Milionowa 96 A BNP PARIBAS 03 1750 1093 0000 0000 4083 1622
- W przypadku dużej ilości zgłoszeń, będziemy preferować zespoły, których zawodnicy nie występują w tym sezonie w Łódzkiej Amatorskiej Lidze Siatkówki.
- W turnieju młodzieżowym występują wyłącznie zespoły zaproszone.
Wpisowe:
- Wpisowe do turnieju dla drużyn seniorskich wynosi 350 zł od zespołu (w przypadku większej ilości zawodników w zespole niż 10 – dodatkowo od każdej osoby 25 zł)
- Zespoły młodzieżowe nie płacą wpisowego.
System rozgrywek:
- Szczegółowy system rozgrywek zostanie podany do dnia 1 stycznia 2020.
Nagrody:
- Wszystkie zespoły startujące otrzymają statuetki (puchary).
- Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki.
|
|
|
WYNIKI KOŃCOWE
|
Kobiety:
1. Dream Team
2. Delia Cosmetics
3. Gotowe na wszystko Warszawa
4. Fiero! ProVolley Łódź
5. GLKS Siatkarz Drużbice
6. TKKF Dzikusy Łódź
7. HURT-PAP Team Kutno
8. Stalowe Nerwy
Mężczyźni:
1. Rossmann ADS
2. UMed Łódź
3. KOLREX
4. Interon Nosorożec
5-8. ManualMED Centrum Fizjoterapii
ZWiK Łódź
Team Kutno
Uć Torpeda
9-12. Team Spiryt
Guzew Volley Team
Proteo
Terwo
Najlepsza zawodniczka turnieju:
Aleksandra Dybowska - Drem Taeam
Najlepszy zawodnik turnieju:
Adam Łoś - Rossmann
Fotoreportaż z Turnieju
|
|
INFORMACJE TURNIEJOWE
|
HARMONOGRAM TURNIEJU
W harmonogramie są podane godziny ROZPOCZĘCIA meczów, a nie wejścia na rozgrzewkę!!!.
Prosimy o punktualne przybycie!!!
Przed meczem prosimy kapitanów o zgłaszanie się do biura zawodów po koszulki i wodę dla swoich zawodników.
Dla uczestników przygotowaliśmy kawę i herbatę dostępną przez cały turniej
Wszystkie zespoły otrzymują puchar za miejsce lub uczestnictwo!
|
|
|
PARTNERZY TECHNICZNI
|
|
|
|