Finały

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o m. I

Euro-Ekol – Iskra

 

 

 

o m. III

Sklepbeznazwy - Bejłocz

 

 

 

o m. V

TrenDino - Sokół

 

 

 

o m. VII

TKKF Dzikusy - Lozamet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.04.2019

 

 

 

 

 

TrenDino - Sokół

3:2

19.45

C

8

TKKF Dzikusy - Lozamet

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.04.2019

 

 

12.00

C

7

Sklepbeznazwy - Bejłocz

1:3

 

12.00

B

10

Euro-Ekol – Iskra

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY-OFF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I-IV

Sklepbeznazwy - Iskra

1:1

4:4 (+10)

 

II-III

Euro-Ekol - Bejłocz

2:0

 

 

V-VIII

TrenDino – Lozamet

2:0

 

 

VI-VII

Dzikusy - Sokół

1:1

3:5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.03.2019

 

 

09.30

C

8

Dzikusy - Sokół

3:2

11.05

C

7

Sklepbeznazwy - Iskra

3:1

(+6)

12.40

C

8

TrenDino - Lozamet

3:0

14.15

C

7

Euro-Ekol - Bejłocz

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2019

 

 

09.30

C

8

Sklepbeznazwy - Iskra

1:3

(+16)

11.05

C

7

Euro-Ekol - Bejłocz

3:0

 

12.40

C

8

TrenDino - Lozamet

3:0

 

14.15

C

7

Dzikusy - Sokół

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.10.2018

 

 

09.30

C

8

TKKF Dzikusy  -  Lozamet

1:3

 

11.05

C

7

Bejłocz  -  Sklepbeznazwy

0:3

 

11.05

B

10

Sokół  -  Iskra

3:1

 

12.40

C

8

Euro-Ekol  -  TrenDino

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.10.2018

 

 

09.30

C

8

Lozamet  -  Sokół

0:3

 

11.05

C

7

Euro-Ekol  -  Bejłocz

3:0

 

11.05

B

10

Sklepbeznazwy  -  TKKF Dzikusy

2:2

 

12.40

C

8

TrenDino  -  Iskra

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2018

 

 

09.00

C

8

Iskra  -  Lozamet

3:1

 

11.00

C

7

Sokół  -  Sklepbeznazwy

0:3

 

14.00

B

9

TKKF Dzikusy  -  Euro-Ekol

2:2

 

 

 

Bejłocz  -  TrenDino

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.10.2018

 

 

09.30

C

8

Sklepbeznazwy  -  Iskra

0:3

 

11.05

C

7

Bejłocz  -  TKKF Dzikusy

2:2

 

11.05

B

10

Euro-Ekol  -  Sokół

2:2

 

12.40

C

8

TrenDino  -  Lozamet

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.11.2018

 

 

09.30

C

8

Iskra  -  Euro-Ekol

0:3

 

11.05

C

7

Lozamet  -  Sklepbeznazwy

0:3

 

12.40

C

8

TKKF Dzikusy  -  TrenDino

2:2

 

14.15

C

7

Sokół  -  Bejłocz

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2018

 

 

 

 

 

TKKF Dzikusy  -  Sokół

2:2

 

 

 

TrenDino  -  Sklepbeznazwy

2:2

 

 

 

Euro-Ekol  -  Lozamet

3:1

 

 

 

 

Bejłocz  -  Iskra

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2018

 

 

18.15

C

5

TKKF Dzikusy  -  Sokół

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.2018

 

 

09.30

C

8

Iskra  -  TKKF Dzikusy

2:2

 

11.05

C

7

Lozamet  -  Bejłocz

0:3

 

12.40

C

8

Sokół  -  TrenDino

3:1

14.15

C

7

Sklepbeznazwy  -  Euro-Ekol

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.12.2018

 

 

09.30

C

8

Lozamet  -  TKKF Dzikusy

0:3

 

09.30

B

9

Sklepbeznazwy  -  Bejłocz

2:2

 

12.40

C

8

TrenDino  -  Euro-Ekol

1:3

 

12.40

B

9

Iskra  -  Sokół

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.12.2018

 

 

09.30

C

8

Bejłocz  -  Euro-Ekol

3:0

 

11.05

C

7

Sokół  -  Lozamet

3:1

 

 

 

 

Iskra  -  TrenDino

2:2

 

 

 

TKKF Dzikusy  -  Sklepbeznazwy

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.01.2019

 

 

09.30

C

8

Lozamet  -  Iskra

2:2

 

11.05

C

7

TrenDino  -  Bejłocz

2:2

 

12.40

C

8

Euro-Ekol  -  TKKF Dzikusy

3:0

 

 

 

Sklepbeznazwy  -  Sokół

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.01.2019

 

 

09.30

C

8

Sklepbeznazwy  -  Lozamet

2:2

 

12.40

C

8

Bejłocz  -  Sokół

3:0

 

 

 

 

Euro-Ekol  -  Iskra

3:1

 

 

 

TrenDino  -  TKKF Dzikusy

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.02.2019

 

 

09.30

C

8

Iskra  -  Bejłocz

2:2

 

11.05

C

7

Lozamet  -  Euro-Ekol

1:3

 

12.40

C

8

Sokół  -  TKKF Dzikusy

3:1

 

 

 

 

Sklepbeznazwy  -  TrenDino

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.03.2019

 

 

11.05

C

7

Sokół  -  Euro-Ekol

2:2

 

12.40

C

8

Lozamet  -  TrenDino

1:3

 

 

 

 

Iskra  -  Sklepbeznazwy

0:3

 

 

 

 

TKKF Dzikusy  -  Bejłocz

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.03.2019

 

 

09.30

C

8

TKKF Dzikusy  -  Iskra

2:2

 

11.05

C

7

Bejłocz  -  Lozamet

3:0

(walk.)

12.40

C

8

Euro-Ekol  -  Sklepbeznazwy

3:1

 

14.15

C

7

TrenDino  -  Sokół

3:0