PLAY OFF

 

 

 

 

 

 

 

 

I-IV

 

Euro-Ekol - Iskra

 

 

II=III

 

TKKF Dzikusy - TrenDino

 

 

V-VIII

 

ADS - Bej³ocz

 

 

VI-VII

 

Sklepbeznazwy - Opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pó³fina³y

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fina³y

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I runda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.10.2019

 

 

09.30

8

C

Bej³ocz - ADS

2:2

 

11.05

7

C

Euro-Ekol - TKKF Dzikusy

3:1

 

12.40

8

C

Iskra - Opiekun

3:1

 

 

 

 

Sklepbeznazwy - TrenDino

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2019

 

 

09.30

8

C

TKKF Dzikusy - Bej³ocz

3:0

 

11.05

7

C

Iskra - Euro-Ekol

2:2

 

11.05

10

B

Opiekun  - TrenDino

2:2

 

14.15

7

C

ADS - Sklepbeznazwy

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2019

 

 

09.30

8

C

Sklepbeznazwy - TKKF Dzikusy

2:2

 

 

 

 

TrenDino - ADS

2:2

 

 

 

Euro-Ekol - Opiekun

2:2

 

 

 

Bej³ocz - Iskra

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2019

 

 

09.30

8

C

Euro-Ekol - Bej³ocz

3:1

 

11.05

7

C

Opiekun  - ADS

2:2

 

12.40

8

C

Iskra - Sklepbeznazwy

3:1

 

 

 

 

TKKF Dzikusy - TrenDino

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.11.2019

 

 

09.30

8

C

Bej³ocz - Opiekun

1:3

 

11.05

7

C

ADS - TKKF Dzikusy

2:2

 

13.00

8

C

TrenDino - Iskra

1:3

 

 

 

 

Sklepbeznazwy - Euro-Ekol

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2019

 

 

09.30

8

C

Bej³ocz - Sklepbeznazwy

0:3

 

11.05

7

C

Opiekun  - TKKF Dzikusy

1:3

 

12.40

8

C

Iskra - ADS

2:2

 

 

 

 

Euro-Ekol - TrenDino

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2019

 

 

09.30

8

C

TKKF Dzikusy - Iskra

3:0

 

12.40

8

C

Sklepbeznazwy - Opiekun

3:1

 

 

 

 

TrenDino - Bej³ocz

3:0

 

 

 

ADS - Euro-Ekol

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II runda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.11.2019

 

 

09.30

8

C

ADS - Bej³ocz

1:3

 

11.05

7

C

TKKF Dzikusy - Euro-Ekol

3:1

 

11.05

10

B

TrenDino - Sklepbeznazwy

2:2

 

 

 

 

Opiekun  - Iskra

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.02.2020

 

 

09.30

8

C

Bej³ocz - TKKF Dzikusy

0:3

 

11.05

7

C

Euro-Ekol - Iskra

3:1

 

12.40

8

C

TrenDino - Opiekun

3:0

 

 

 

 

Sklepbeznazwy - ADS

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.02.2020

 

 

09.30

8

C

TKKF Dzikusy - Sklepbeznazwy

3:1

 

12.40

8

C

Opiekun  - Euro-Ekol

0:3

 

 

 

 

Iskra - Bej³ocz

3:0

 

 

 

ADS - TrenDino

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.02.2020

 

 

 

 

 

Bej³ocz - Euro-Ekol

0:3

 

11.05

7

C

TrenDino - TKKF Dzikusy

1:3

 

 

 

 

ADS - Opiekun

3:1

 

 

 

Sklepbeznazwy - Iskra

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.02.2020

 

 

13.00

8

C

TKKF Dzikusy - ADS

1:3

 

 

 

 

Opiekun  - Bej³ocz

3:0

 

 

 

Euro-Ekol - Sklepbeznazwy

3:1

 

 

 

Iskra - TrenDino

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.02.2020

 

 

09.30

8

C

Sklepbeznazwy - Bej³ocz

3:0

 

11.05

7

C

TrenDino - Euro-Ekol

2:2

 

12.40

8

C

ADS - Iskra

0:3

 

 

 

 

TKKF Dzikusy - Opiekun

3:0