I kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.10.2018

 

 

18.00

A

7

Jutrzenka  -  FitFejm

0:3

 

19.30

A

8

BestYeah  -  Libero VIP Gwarant

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.10.2018

 

 

09.30

A

5

Stal  -  mi…mi

0:3

 

11.00

A

4

47 LO  -  DT Manekin

2:2

 

12.30

A

5

Delia  -  Wyborowe

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2018

 

 

18.00

A

7

Wyborowe  -  Stal

2:2

 

19.30

A

8

FitFejm  -  BestYeah

3:0

 

19.30

C

4

mi…mi  -  TKKF Dzikusy II

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.10.2018

 

 

11.00

A

4

DT Manekin  -  Delia

3:1

 

12.30

A

5

Libero VIP Gwarant  -  47 LO

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2018

 

 

 

 

 

FitFejm  -  Libero

3:1

19.30

A

8

Jutrzenka  -  DT Manekin

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2018

 

 

10.00

A

5

47 LO  -  mi…mi

0:3

 

 

 

 

BestYeah  -  Wyborowe

0:3

 

 

 

Delia  -  TKKF Dzikusy II

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2018

 

 

18.00

A

7

mi…mi  -  BestYeah

3:0

 

19.30

A

8

DT Manekin  -  FitFejm

2:2

 

19.30

C

4

Wyborowe  -  Jutrzenka

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.10.2018

 

 

09.30

A

5

TKKF Dzikusy II  -  47 LO

2:2

 

 

 

 

Stal  -  Delia

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.11.2018

 

 

18.15

A

7

Libero VIP Gwarant  -  Jutrzenka

3:1

 

19.45

A

8

mi…mi  -  Delia

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.11.2018

 

 

09.30

A

5

TKKF Dzikusy II  -  Stal

0:3

 

11.00

A

4

DT Manekin  -  BestYeah

3:0

 

 

 

 

Wyborowe  -  47 LO

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2018

 

 

18.15

A

7

FitFejm  -  Wyborowe

3:0

 

19.45

C

4

VIP Gwarant  -  DT Manekin

2:2

 

19.45

A

8

Jutrzenka  -  mi…mi

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2018

 

 

11.00

A

4

BestYeah  -  TKKF Dzikusy II

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2018

 

 

18.15

A

7

Wyborowe  -  VIP Gwarant

0:3

 

19.45

A

8

mi…mi  -  FitFejm

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.2018

 

 

09.30

A

5

Delia  -  47 LO

3:0

 

11.00

A

4

Stal  -  BestYeah

3:0

 

12.30

A

5

TKKF Dzikusy II  -  Jutrzenka

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.12.2018

 

 

18.15

A

7

47 LO  -  Stal

1:3

 

19.45

A

8

Libero VIP Gwarant  -  mi…mi

1:3

 

 

 

DT Manekin  -  Wyborowe

:

(przeł.)

 

 

 

Jutrzenka  -  Stal

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.12.2018

 

 

09.30

A

5

BestYeah  -  Delia

0:3

 

11.15

A

4

FitFejm - Dzikusy II

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.12.2018 (przełożona na 04.01 w ZSO 8 – Czernika 1/3)

 

 

 

 

 

Dzikusy II - Libero VIP Gwarant

:

 

 

 

 

mi…mi  -  DT Manekin

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.12.2018

 

 

09.30

A

5

Delia  -  Jutrzenka

1:3

 

11.00

A

4

Stal  -  FitFejm

0:3

 

 

 

 

47 LO  -  BestYeah

:

(przeł.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.01.2019

ZSO 8 – Czernika 1/3

 

 

18.30

A

5

Dzikusy II - Libero VIP Gwarant

:

 

20.00

A

6

mi…mi  -  DT Manekin

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.01.2018

 

 

18.15

A

7

Libero VIP Gwarant  -  Stal

:

 

19.45

A

8

DT Manekin  -  TKKF Dzikusy II

:

 

19.45

C

4

Wyborowe  -  mi…mi

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.01.2019

 

 

11.00

A

4

Jutrzenka  -  47 LO

:

 

12.30

A

5

FitFejm  -  Delia

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.01.2018

 

 

18.15

A

7

BestYeah  -  Jutrzenka

:

 

19.45

A

8

Delia  -  Libero VIP Gwarant

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.01.2019

 

 

09.30

A

5

47 LO  -  FitFejm

:

 

11.00

A

4

Stal  -  DT Manekin

:

12.30

A

5

TKKF Dzikusy II  -  Wyborowe

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-26.01.2018

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01-02.02.2019

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08-09.03.2019

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XV kolejka

 

 

 

 

 

15-16.03.2019

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22-23.03.2019

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finały

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29-30.03 lub 05-06.04.2019