FINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

o I m.

 

 

Denlux SportEkspert – mi…mi

 

 

o III m.

 

 

Dream Team Manekin - Jutrzenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.04.2018

 

 

19.30

A

11

Dzikusy I - Wyborowe

0:3

(walk.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.04.2018

 

 

09.45

A

5

Dream Team Manekin - Jutrzenka

1:3

 

11.45

A

11

Denlux SportEkspert – mi…mi

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baraże

 

 

 

 

 

14.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

I-IV

 

 

Denlux SportEkspert – Jutrzenka

2:0

 

II-III

 

 

mi…mi - Dream Team Manekin

1:1

4:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.03.2018

 

 

19.30

A

8

mi…mi - Dream Team Manekin

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.03.2018

 

 

09.30

A

5

Denlux SportEkspert – Jutrzenka

3:2

 

15.30

A

5

VIP Gwarant - Dzikusy I

3:0

(walk.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.03.2018

 

 

18.00

A

7

Denlux SportEkspert – Jutrzenka

3:0

 

19.30

A

8

mi…mi - Dream Team Manekin

3:0

 

 

 

 

VIP Gwarant - Wyborowe

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.10.2017

 

 

11.00

A

5

mi…mi - SportEkspert

1:3

 

 

 

 

Wyborowe - Jutrzenka

1:3

 

 

 

DT Manekin - TKKF Dzikusy I

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2017

 

 

18.00

A

7

VIP Gwarant - Wyborowe

3:0

 

 

 

 

DT Manekin - mi…mi

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2017

 

 

 

 

 

TKKF Dzikusy I - Jutrzenka

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.10.2017

 

 

18.00

A

7

SportEkspert - TKKF Dzikusy I

3:0

 

 

 

 

Jutrzenka - VIP Gwarant

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.10.2017

 

 

14.15

A

4

Wyborowe - DT Manekin

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.11.2017

 

 

18.00

A

7

mi…mi - Wyborowe

3:0

 

19.30

A

8

VIP Gwarant - Denlux SportEkspert

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.11.2017

 

 

11.00

A

4

DT Manekin - Jutrzenka

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2017

 

 

18.00

A

7

Jutrzenka - Denlux SportEkspert

0:3

 

19.30

A

8

mi…mi - VIP Gwarant

3:1

 

 

 

 

Wyborowe - TKKF Dzikusy I

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.2017

 

 

18.00

A

7

Jutrzenka - Wyborowe

3:1

 

19.30

A

8

Denlux SportEkspert - mi…mi

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.11.2017

 

 

12.30

A

5

TKKF Dzikusy I - DT Manekin

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.12.2017

 

 

19.00

A

6

TKKF Dzikusy I - VIP Gwarant

0:3

 

20.30

A

5

Jutrzenka - mi…mi

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.12.2017

 

 

09.30

A

6

Denlux SportEkspert - DT Manekin

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.12.2017

 

 

 

 

 

Denlux SportEkspert - Wyborowe

3:0

 

19.30

C

4

VIP Gwarant - DT Manekin

0:3

 

 

 

 

TKKF Dzikusy I - mi…mi

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.12.2017

 

 

14.00

A

4

Wyborowe - Denlux SportEkspert

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.01.2018

 

 

18.00

A

7

Wyborowe - VIP Gwarant

3:0

 

19.30

A

8

mi…mi - DT Manekin

2:2

 

19.30

C

4

Jutrzenka - TKKF Dzikusy I

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.01.2018

 

 

 

 

 

DT Manekin - Denlux SportEkspert

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.01.2018 (piątek)

 

 

19.00

A

11

VIP Gwarant - TKKF Dzikusy I

3:0

 

 

 

 

mi…mi - Jutrzenka

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.02.2018

 

 

18.00

A

7

Denlux SportEkspert - VIP Gwarant

3:0

 

19.30

A

8

Jutrzenka - DT Manekin

1:3

 

19.30

C

4

Wyborowe - mi…mi

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.02.2018

 

 

 

 

 

TKKF Dzikusy I - Wyborowe

0:3

19.30

A

8

VIP Gwarant - mi…mi

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.02.2018

 

 

14.00

A

4

Denlux SportEkspert - Jutrzenka

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka – dokończenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.03.2018

 

 

 

 

 

mi…mi - TKKF Dzikusy I

3:1

 

20.30

A

6

DT Manekin - VIP Gwarant

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.03.2018

 

 

18.00

A

7

VIP Gwarant - Jutrzenka

1:3

 

19.30

A

8

TKKF Dzikusy I - Denlux SportEkspert

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.03.2018

 

 

14.00

A

4

DT Manekin - Wyborowe

0:3