I runda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.10.2019

 

 

18.15

5

C

SaporTextile  - SUUS Logistics

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.10.2019

 

 

11.05

4

A

Karbonit - PROTEO

0:3

 

12.40

5

A

Wodzowie  - Brute Force

3:1

 

15.50

9

B

Blokman - SL Salos

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.10.2019

 

 

18.15

5

C

SUUS Logistics - Karbonit

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2019

 

 

09.30

9

B

SL Salos - SaporTextile

0:3

 

12.40

5

A

PROTEO - Wodzowie

3:0

 

14.15

10

B

TKKF Zgierz - Blokman

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.10.2019

 

 

18.15

7

A

SaporTextile  - TKKF Zgierz

3:1

 

18.15

5

C

Wodzowie  - SUUS Logistics

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2019

 

 

11.05

7

C

Brute Force - PROTEO

0:3

 

 

 

 

Karbonit - SL Salos

3:0

(walk.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.10.2019

 

 

18.15

7

A

TKKF Zgierz - Karbonit

3:1

 

18.15

5

C

SUUS Logistics - Brute Force

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2019

 

 

12.40

5

A

SL Salos - Wodzowie

3:1

 

14.45

7

C

Blokman - SaporTextile

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.11.2019

 

 

18.15

7

A

PROTEO - SUUS Logistics

3:1

 

18.15

5

C

Wodzowie  - TKKF Zgierz

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.11.2019

 

 

11.05

4

A

Brute Force - SL Salos

2:2

 

14.15

4

A

Karbonit - Blokman

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.11.2019

 

 

18.15

7

A

SaporTextile  - Karbonit

3:1

 

18.15

5

C

TKKF Zgierz - Brute Force

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2019

 

 

12.40

5

A

SL Salos - PROTEO

0:3

 

14.15

4

A

Blokman - Wodzowie

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.11.2019

 

 

18.15

7

A

PROTEO - TKKF Zgierz

3:1

 

18.15

5

C

SUUS Logistics - SL Salos

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2019

 

 

08.00

4

A

Wodzowie  - SaporTextile

0:3

 

14.15

10

B

Brute Force - Blokman

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.11.2019

 

 

18.15

9

B

TKKF Zgierz - SUUS Logistics

3:1

 

18.15

5

C

Karbonit - Wodzowie

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.11.2019

 

 

09.30

9

B

SaporTextile  - Brute Force

3:0

 

14.15

4

A

Blokman - PROTEO

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.01.2020

 

 

18.15

5

C

SL Salos - Blokman

0:3

 

18.15

10

B

Brute Force - Wodzowie

3:1

 

19.45

4

C

PROTEO - Karbonit

3:0

 

19.45

9

B

SUUS Logistics - SaporTextile

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II runda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.01.2020

 

 

18.15

7

A

SL Salos - TKKF Zgierz

0:3

 

18.15

5

C

Brute Force - Karbonit

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.02.2020

 

 

 

 

 

PROTEO - SaporTextile

3:0

14.15

4

A

SUUS Logistics - Blokman

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.02.2020

 

 

18.15

7

A

TKKF Zgierz - SaporTextile

2:2

 

18.15

5

C

SUUS Logistics - Wodzowie

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.02.2020

 

 

11.05

7

C

PROTEO - Brute Force

3:0

 

14.15

4

A

SL Salos - Karbonit

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.02.2020

 

 

18.15

9

B

Karbonit - SUUS Logistics

2:2

 

 

 

 

Blokman - TKKF Zgierz

2:2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.02.2020

 

 

11.05

10

B

SaporTextile  - SL Salos

3:0

 

13.30

8

C

Wodzowie  - PROTEO

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.02.2020

 

 

18.15

7

A

Karbonit - TKKF Zgierz

0:3

 

18.15

9

B

Brute Force - SUUS Logistics

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.02.2020

 

 

08.00

4

A

Wodzowie  - SL Salos

3:1

 

14.30

7

C

SaporTextile  - Blokman

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.02.2020

 

 

18.15

7

A

TKKF Zgierz - Wodzowie

3:0

 

18.15

5

C

Blokman - Karbonit

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.02.2020

 

 

14.15

4

A

SL Salos - Brute Force

2:2

 

 

 

 

SUUS Logistics - PROTEO

0:3

 

 

 

Karbonit - SaporTextile

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.09.2020

 

 

19.30

5

A

PROTEO - SL Salos

3:0

 

19.30

7

B

Brute Force - TKKF Zgierz

0:3

 

21.00

6

A

Wodzowie  - Blokman

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.09.2020

 

 

18.00

7

A

TKKF Zgierz - PROTEO

1:3

 

18.00

5

C

SL Salos - SUUS Logistics

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.09.2020

 

 

12.40

9

B

SaporTextile  - Wodzowie

3:0

 

15.50

10

B

Blokman - Brute Force

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.09.2020

 

 

18.00

7

A

SUUS Logistics - TKKF Zgierz

0:3

 

18.00

5

C

Wodzowie  - Karbonit

2:2

 

19.30

10

B

Brute Force - SaporTextile

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.09.2020

 

 

13.45

10

A

PROTEO - Blokman

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finały

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.09.2020

 

 

18.00

5

C

Karbonit - Brute Force

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.09.2020

 

 

16.00

10

B

SaporTextile  - PROTEO

0:3

 

 

 

 

Blokman - SUUS Logistics

3:0

 

 

 

 

TKKF Zgierz - SL Salos

3:0