I RUNDA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.10.2020

 

 

08.00

A

4

UŠ Torpeda - Terwo

3:0

 

08.00

B

10

Vamos - Proteo I

1:3

 

 

 

 

TKKF Zgierz - Sapor Textile

1:3

 

 

 

Research Park - Easy

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.10.2020

 

 

19.45

C

4

Research Park - TKKF Zgierz

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.10.2020

 

 

08.00

C

7

Torpeda - Vamos

3:0

 

12.40

B

9

Easy - Proteo I

0:3

 

14.15

B

10

Terwo - Sapor Textile

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.10.2020

 

 

08.00

A

4

Vamos - Terwo

2:2

 

08.00

C

7

Sapor Textile - Easy

2:2

 

11.05

B

10

TKKF Zgierz - Proteo I

3:1

 

14.15

C

7

Research Park - UŠ Torpeda

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.10.2020

 

 

19.45

C

4

UŠ Torpeda - TKKF Zgierz

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.10.2020

 

 

08.00

A

4

Proteo I - Sapor Textile

3:0

 

09.45

A

5

Easy - Vamos

2:2

 

 

 

 

Terwo - Research Park

:

(prze│.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.11.2020

 

 

11.15

C

7

Sapor Textile - Vamos

0:3

 

13.30

B

9

Proteo I - Research Park

3:0

 

 

 

 

Terwo - TKKF Zgierz

3:1

 

 

 

Easy - UŠ Torpeda

 

(prze│.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.11.2020

 

 

19.45

C

4

TKKF Zgierz - Research Park

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.11.2020

 

 

08.00

C

7

Vamos - UŠ Torpeda

0:3

 

12.40

B

9

Proteo I - Easy

3:0

 

14.15

C

7

Sapor Textile - Terwo

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2020

 

 

08.00

C

7

Terwo - Easy

2:2

 

11.20

B

10

TKKF Zgierz - Vamos

2:2

 

13.00

B

9

Research Park - Sapor Textile

0:3

 

 

 

 

UŠ Torpeda - Proteo I

:

(prze│.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II RUNDA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.11.2020

 

 

19.45

C

4

Easy - TKKF Zgierz

 

 

 

 

 

 

1:3

 

 

 

 

28.11.2020

 

 

08.00

C

7

Proteo I - Terwo

2:2

 

13.15

A

4

Vamos - Research Park

3:0

 

 

 

 

Sapor Textile - UŠ Torpeda

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.02.2021

 

 

08.00

A

4

Terwo - Vamos

 

 

08.00

C

7

Easy - Sapor Textile

 

 

12.40

B

9

Proteo I - TKKF Zgierz

 

 

15.50

C

8

Torpeda - Research Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.02.2021

 

 

19.45

C

4

TKKF Zgierz - UŠ Torpeda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.02.2021

 

 

08.00

C

7

Vamos - Easy

 

 

12.40

B

9

Sapor Textile - Proteo I

 

 

15.50

C

8

Research Park - Terwo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.02.2021

 

 

08.00

A

4

TKKF Zgierz - Terwo

 

 

08.00

C

7

Torpeda - Easy

 

 

12.40

B

9

Vamos - Sapor Textile

 

 

15.50

C

8

Research Park - Proteo I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.02.2021

 

 

19.45

C

4

TKKF Zgierz - Easy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.02.2021

 

 

08.00

C

7

Terwo - Proteo I

 

 

12.40

B

9

Torpeda - Sapor Textile

 

 

15.50

C

8

Research Park - Vamos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.03.2021

 

 

19.45

C

4

Sapor Textile - TKKF Zgierz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.03.2021

 

 

08.00

C

7

Terwo - UŠ Torpeda

 

 

11.05

B

10

Proteo I - Vamos

 

 

15.50

C

8

Easy - Research Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.03.2021

 

 

08.00

A

4

Easy - Terwo

 

 

08.00

C

7

Proteo I - UŠ Torpeda

 

 

12.40

B

9

Vamos - TKKF Zgierz

 

 

15.50

C

8

Sapor Textile - Research Park

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY-OFF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I pˇ│fina│

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.03.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.03.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II pˇ│fina│

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.03.2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fina│

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.04.2021

 

 

 

 

 

o miejsca V-VIII

 

 

 

 

 

o miejsca V-VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.04.2021

 

 

 

 

 

o miejsca I-IV

 

 

 

 

 

o miejsca I-IV