FINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

o I m.

 

 

ARCORA - Lider

 

 

o III m.

 

 

Team Spiryt – Wild Boyz

 

 

o V m.

 

 

CentiNet - Boat.Systems

 

 

o VII m.

 

 

Starszaki - SAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.04.2018

 

 

19.30

C

8

CentiNet - Boat.Systems

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.04.2018

 

 

16.30

C

9

Team Spiryt – Wild Boyz

0:3

 

16.30

B

10

ARCORA - Lider

2:3

 

18.30

A

8

Starszaki - SAN

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baraże

 

 

 

 

 

14.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

I-IV

 

 

Team Spiryt - ARCORA

1:1

3:5

II-III

 

 

Lider – Wild Boyz

2:0

 

V-VIII

 

 

CentiNet – SAN

1:1

5:5 (+3)

VI-VII

 

 

Boat.Systems - Starszaki

1:1

4:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.03.2018

 

 

18.00

B

9

Team Spiryt - ARCORA

3:2

 

19.30

B

10

Boat.Systems - Starszaki

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.03.2018

 

 

09.30

C

8

Lider – Wild Boyz

3:0

 

15.50

B

9

CentiNet – SAN

2:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.03.2018

 

 

19.30

B

10

Lider – Wild Boyz

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.03.2018

 

 

08.00

C

7

Boat.Systems - Starszaki

1:3

 

11.00

C

7

Team Spiryt - ARCORA

0:3

 

17.25

B

10

CentiNet – SAN

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.10.2017  

 

 

19.30

A

6

Boat.Systems - Team Spiryt

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.10.2017  

 

 

17.00

B

7

Euro-Ekol Starszaki - Centinet

1:3

 

18.30

B

8

SAN - ARCORA

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2017  

 

 

10.30

B

8

Lider - Wild Boyz

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2017 (piątek)

 

 

19.30

B

8

Boat.Systems - Lider

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.10.2017

 

 

15.30

A

6

Wild Boyz - Euro-Ekol Starszaki

3:0

 

15.30

B

8

ARCORA - Team Spiryt

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2017

 

 

09.00

B

7

Centinet - SAN

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.10.2017

 

 

19.30

B

10

Lider - Euro-Ekol Starszaki

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.10.2017

 

 

08.00

B

10

Boat.Systems - SAN

3:1

 

11.15

B

10

Wild Boyz - ARCORA

3:1

 

 

 

 

Centinet - Team Spiryt

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

03.11.2017

 

 

18.00

B

9

Centinet - Wild Boyz

3:0

 

19.30

B

10

ARCORA - Boat.Systems

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.11.2017

 

 

11.00

C

7

SAN - Lider

0:3

 

15.50

B

9

Team Spiryt - Euro-Ekol Starszaki

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2017

 

 

 

 

 

Centinet - Lider

3:1

19.30

C

4

Wild Boyz - Boat.Systems

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.11.2017

 

 

 

 

 

ARCORA - Euro-Ekol Starszaki

3:0

 

 

 

Team Spiryt - SAN

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.2017

 

 

18.00

B

9

Lider - ARCORA

2:2

 

19.30

B

10

Boat.Systems - Centinet

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.11.2017

 

 

12.40

B

9

Euro-Ekol Starszaki - SAN

3:1

 

 

 

 

Wild Boyz - Team Spiryt

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.12.2017

 

 

08.00

A

5

Euro-Ekol Starszaki - Boat.Systems

0:3

 

17.00

B

7

SAN - Wild Boyz

0:3

 

 

 

 

ARCORA - Centinet

3:0

 

 

 

Team Spiryt - Lider

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.12.2017

 

 

18.00

B

9

Centinet - ARCORA

1:3

 

19.30

B

10

Lider - Team Spiryt

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.12.2017

 

 

09.30

C

8

Wild Boyz - SAN

3:1

 

 

 

 

Boat.Systems - Euro-Ekol Starszaki

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.12.2017

 

 

11.00

C

7

Euro-Ekol Starszaki - Wild Boyz

1:3

 

11.05

B

10

SAN - Centinet

0:3

 

 

 

 

Team Spiryt - ARCORA

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.01.2018

 

 

19.30

B

10

Euro-Ekol Starszaki - Lider

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.01.2018

 

 

08.00

C

7

SAN - Boat.Systems

0:3

 

12.30

C

8

ARCORA - Wild Boyz

1:3

 

15.50

B

9

Team Spiryt - Centinet

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.01.2018

 

 

13.00

C

8

Lider - SAN

3:0

 

 

 

 

Euro-Ekol Starszaki - Team Spiryt

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.01.2018 (piątek)

 

 

18.00

B

9

Wild Boyz - Centinet

3:0

 

19.30

B

10

Boat.Systems - ARCORA

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.02.2018

 

 

19.30

B

10

Lider - Centinet

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.02.2018

 

 

08.00

C

7

Boat.Systems - Wild Boyz

3:1

 

15.50

B

9

SAN - Team Spiryt

0:3

 

 

 

 

Euro-Ekol Starszaki - ARCORA

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.02.2018

 

 

18.00

B

9

Centinet - Euro-Ekol Starszaki

2:2

 

19.30

B

10

Team Spiryt - Boat.Systems

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.02.2018

 

 

11.00

C

7

ARCORA - SAN

2:2

 

11.05

B

10

Wild Boyz - Lider

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka – dokończenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.03.2018

 

 

20.30

B

8

Lider - Boat.Systems

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.03.2018

 

 

19.30

B

10

ARCORA - Lider

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.03.2018

 

 

08.00

C

7

Centinet - Boat.Systems

1:3

 

14.15

B

10

Team Spiryt - Wild Boyz

2:2

 

 

 

 

SAN - Euro-Ekol Starszaki

1:3