Finały

 

 

 

 

 

 

 

 

 

o m. I

Bakalland Ba! - Sborna

 

 

 

o m. III

ADS - Szarańcze

 

 

 

V m.

Qmed

 

 

 

VI m.

Energia

 

 

 

VII m

Lider

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.04.2019

 

 

18.15

B

9

Qmed - Energia

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.04.2019

 

 

10.00

C

8

ADS - Szarańcze

3:0

 

10.00

B

9

Bakalland Ba! - Sborna

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLAY-OFF

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I-IV

Bakalland Ba! - Szarańcze

2:0

 

 

II-III

ADS - Sborna

0:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O miejsca V-VII

 

 

 

 

 

Energia – Lider

3:0

 

 

 

 

Lider – Qmed

1:3

 

 

 

 

Qmed - Energia

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.03.2019

 

 

18.15

B

9

Energia – Lider

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.03.2019

 

 

11.05

B

10

ADS - Sborna

2:3

 

12.40

B

9

Bakalland Ba! - Szarańcze

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.03.2019

 

 

19.45

B

10

Lider – Qmed

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.03.2019

 

 

11.50

B

9

Bakalland Ba! - Szarańcze

3:0

 

13.25

B

10

ADS - Sborna

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.10.2018

 

 

18.00

B

9

Qmed  -  Sborna

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

06.10.2018

 

 

09.30

B

9

ADS  -  Energia

3:0

 

12.40

B

9

Szarańcze  -  Bakalland Ba!

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2018

 

 

 

 

 

Lider  -  Energia

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.10.2018

 

 

 

 

 

Bakalland Ba!  -  ADS

1:3

 

 

 

Szarańcze  -  Sborna

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2018

 

 

18.00

B

9

Energia  -  Sborna

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.10.2018

 

 

10.00

B

9

Qmed  -  Bakalland Ba!

0:3

 

 

 

 

ADS  -  Lider

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2018

 

 

18.00

B

9

Energia  -  Bakalland Ba!

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27.10.2018

 

 

11.00

A

4

Qmed  -  Szarańcze

3:1

 

12.40

B

9

Sborna  -  Lider

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.11.2018

 

 

18.15

B

9

Szarańcze  -  Lider

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.11.2018

 

 

11.05

B

10

Bakalland Ba!  -  Sborna

3:1

 

12.40

B

9

Qmed  -  ADS

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2018

 

 

18.15

C

5

Energia  -  Qmed

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2018

 

 

09.45

B

9

ADS  -  Szarańcze

2:2

 

 

 

 

Lider  -  Bakalland Ba!

0:3

(walk.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2018

 

 

18.15

B

9

Lider  -  Qmed

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.11.2018

 

 

11.05

B

10

Sborna  -  ADS

3:1

 

12.40

B

9

Energia  -  Szarańcze

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.12.2018

 

 

18.15

B

9

Sborna  -  Energia

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.12.2018

 

 

 

 

 

Lider  -  ADS

0:3

 

 

 

Bakalland Ba!  -  Qmed

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.12.2018

 

 

11.20

B

10

Sborna  -  Szarańcze

0:3

 

12.40

C

8

ADS  -  Bakalland Ba!

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.01.2019

 

 

20.00

B

8

Energia  -  Lider

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.01.2018

 

 

18.15

B

9

Lider  -  Sborna

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.01.2019

 

 

12.40

B

9

Szarańcze  -  Qmed

2:2

 

14.15

B

10

Bakalland Ba!  -  Energia

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.01.2018

 

 

18.15

B

9

Qmed  -  Energia

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.01.2018

 

 

11.05

C

7

Szarańcze  -  ADS

0:3

 

13.00

B

9

Bakalland Ba!  -  Lider

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.02.2019

 

 

18.15

B

9

Energia  -  ADS

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02.02.2019

 

 

11.05

B

10

Bakalland Ba!  -  Szarańcze

2:2

 

12.40

B

9

Sborna  -  Qmed

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.03.2019

 

 

11.05

B

10

Sborna  -  Bakalland Ba!

1:3

 

12.40

B

9

ADS  -  Qmed

3:0

 

 

 

 

Lider  -  Szarańcze

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.03.2019

 

 

18.15

B

9

Szarańcze  -  Energia

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.03.2019

 

 

11.05

B

10

ADS  -  Sborna

0:3

 

14.15

B

10

Qmed  -  Lider

1:3