PLAY OFF

 

 

 

 

 

 

 

 

I-IV

 

Bakalland Ba! - Orto Med Sport

 

 

II=III

 

Bioeden.eu - Qmed

 

 

V-VIII

 

Energia - ŁKA Chill Volley

 

 

VI-VII

 

Energeo - LUKS Sokół

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Półfinały

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finały

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

??.??.2020

 

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I runda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.10.2019

 

 

18.15

9

B

Qmed - Energia

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05.10.2019

 

 

08.00

10

B

ŁKA Chill Volley  - Bioeden.eu

0:3

 

09.30

9

B

LUKS Sokół - Orto Med Sport

2:2

 

14.15

10

B

Bakalland Ba! - Energeo

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.10.2019

 

 

18.15

9

B

Energeo - Energia

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.10.2019

 

 

08.00

10

B

Bioeden.eu - Qmed

2:2

 

12.40

8

C

Orto Med Sport - ŁKA Chill Volley

3:0

 

 

 

 

Bakalland Ba! - LUKS Sokół

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.10.2019

 

 

18.15

9

B

Energia - Bioeden.eu

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2019

 

 

08.00

7

C

LUKS Sokół - Energeo

3:0

 

09.30

9

B

Qmed - Orto Med Sport

3:1

 

 

 

 

ŁKA Chill Volley  - Bakalland Ba!

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.10.2019

 

 

18.15

9

B

Orto Med Sport - Energia

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.10.2019

 

 

08.00

10

B

Energeo - Bioeden.eu

1:3

 

09.30

9

B

Bakalland Ba! - Qmed

2:2

 

14.15

10

B

LUKS Sokół - ŁKA Chill Volley

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.11.2019

 

 

18.15

9

B

ŁKA Chill Volley  - Energeo

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.11.2019

 

 

08.00

10

B

Bioeden.eu - Orto Med Sport

1:3

 

12.40

9

B

Qmed - LUKS Sokół

2:2

 

 

 

 

Energia - Bakalland Ba!

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.11.2019

 

 

18.15

9

B

LUKS Sokół - Energia

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.11.2019

 

 

08.00

10

B

Bakalland Ba! - Bioeden.eu

3:0

 

12.40

9

B

ŁKA Chill Volley  - Qmed

0:3

 

 

 

 

Energeo - Orto Med Sport

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.11.2019

 

 

18.15

9

B

Energia - ŁKA Chill Volley

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.11.2019

 

 

08.00

10

B

Bioeden.eu - LUKS Sokół

3:1

 

09.30

9

B

Orto Med Sport - Bakalland Ba!

0:3

 

12.40

9

B

Qmed - Energeo

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II runda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.11.2019

 

 

19.45

10

B

Energia - Qmed

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.11.2019

 

 

08.00

10

B

Energeo - Bakalland Ba!

3:0

 

 

 

 

Orto Med Sport - LUKS Sokół

3:0

 

 

 

Bioeden.eu - ŁKA Chill Volley

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31.01.2020

 

 

18.15

9

B

Energia - Energeo

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.02.2020

 

 

08.00

10

B

Qmed - Bioeden.eu

1:3

 

08.00

7

C

ŁKA Chill  - Orto Med Sport

0:3

(walk.)

 

 

 

LUKS Sokół - Bakalland Ba!

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.02.2020

 

 

18.15

9

B

Bioeden.eu - Energia

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.02.2020

 

 

08.00

10

B

Energeo - LUKS Sokół

3:1

 

09.30

9

B

Orto Med Sport - Qmed

2:2

 

13.35

10

B

Bakalland Ba! - ŁKA Chill Volley

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.02.2020

 

 

 

 

 

Energia - Orto Med Sport

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.02.2020

 

 

08.00

10

B

Bioeden.eu - Energeo

3:1

 

09.30

9

B

Qmed - Bakalland Ba!

0:3

 

14.15

10

B

ŁKA Chill Volley  - LUKS Sokół

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.02.2020

 

 

19.45

10

B

Bakalland Ba! - Energia

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.02.2020

 

 

08.00

10

B

Orto Med Sport - Bioeden.eu

1:3

 

09.30

9

B

LUKS Sokół - Qmed

0:3

 

 

 

 

Energeo - ŁKA Chill Volley

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.02.2020

 

 

18.15

9

B

Energia - LUKS Sokół

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29.02.2020

 

 

08.00

10

B

Orto Med Sport - Energeo

2:2

 

09.30

9

B

Bioeden.eu - Bakalland Ba!

2:2

 

12.40

9

B

Qmed - ŁKA Chill Volley

3:1