FINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

o I m.

 

 

Euro-Ekol - Iskra

 

 

o III m.

 

 

Bakalland Ba! - Energia

 

 

o V m.

 

 

MakoLab - Szarańcze

 

 

o VII m.

 

 

Orto Med Sport - Qmed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.04.2018

 

 

08.15

C

9

Bakalland Ba! - Energia

2:3

 

08.15

B

10

Euro-Ekol - Iskra

2:3

 

14.30

C

5

Orto Med Sport - Qmed

0:3

 

16.30

A

4

MakoLab - Szarańcze

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baraże

 

 

 

 

 

14.04.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

 

I-IV

 

 

Euro-Ekol – Energia

2:0

 

II-III

 

 

Iskra – Bakalland Ba!

2:0

 

V-VIII

 

 

MakoLab - Qmed

2:0

 

VI-VII

 

 

Orto Med Sport - Szarańcze

1:1

3:4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.03.2018

 

 

19.30

C

4

Iskra – Bakalland Ba!

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.03.2018

 

 

08.00

C

7

Orto Med Sport - Szarańcze

3:1

 

12.30

C

8

Euro-Ekol – Energia

3:0

 

12.40

B

9

MakoLab - Qmed

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23.03.2018

 

 

19.30

C

4

Iskra – Bakalland Ba!

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.03.2018

 

 

09.30

C

8

Orto Med Sport - Szarańcze

0:3

 

12.30

C

8

Euro-Ekol – Energia

3:0

 

14.00

C

7

MakoLab - Qmed

3:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.10.2017

 

 

09.30

A

6

Bakalland Ba! - Iskra

1:3

 

12.30

B

8

Euro-Ekol - Qmed

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

08.10.2017

 

 

09.00

A

5

Orto Med Sport - Energia

0:3

 

10.30

A

6

Szarańcze - MakoLab

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21.10.2017

 

 

09.30

A

6

Energia - MakoLab

2:2

 

09.30

B

8

Euro-Ekol - Szarańcze

3:0

 

17.00

A

5

Qmed - Bakalland Ba!

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22.10.2017

 

 

10.30

A

6

Iskra - Orto Med Sport

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.10.2017

 

 

09.30

C

8

Iskra - Szarańcze

3:0

 

11.15

C

7

MakoLab - Euro-Ekol

1:3

 

13.00

C

8

Energia - Qmed

3:0

 

 

 

 

Orto Med Sport - Bakalland Ba!

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04.11.2017

 

 

09.30

C

8

Energia - Bakalland Ba!

2:2

 

12.30

C

8

Iskra - Euro-Ekol

3:0

 

14.00

C

7

Qmed - Szarańcze

1:3

 

15.30

A

5

MakoLab - Orto Med Sport

2:2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.11.2017

 

 

19.30

B

10

Euro-Ekol - Orto Med Sport

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.11.2017

 

 

09.30

C

8

Szarańcze - Bakalland Ba!

0:3

 

11.05

C

7

Qmed - MakoLab

1:3

 

 

 

 

Iskra - Energia

1:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.11.2017

 

 

09.30

C

8

Energia - Szarańcze

3:1

 

11.00

C

7

Orto Med Sport - Qmed

3:0

 

12.30

C

8

Bakalland Ba! - Euro-Ekol

0:3

 

14.00

C

7

MakoLab - Iskra

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

01.12.2017

 

 

19.00

B

8

Szarańcze - Orto Med Sport

3:1

 

 

 

 

Qmed - Iskra

2:2

 

 

 

Euro-Ekol - Energia

2:2

 

 

 

Bakalland Ba! - MakoLab

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09.12.2017

 

 

14.45

B

10

Bakalland Ba! - Qmed

3:0

 

14.45

C

7

Szarańcze - Euro-Ekol

0:3

 

 

 

 

MakoLab - Energia

2:2

 

 

 

Orto Med Sport - Iskra

0:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IX kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.12.2017

 

 

09.30

C

8

Energia - Orto Med Sport

2:2

 

12.30

C

8

Qmed - Euro-Ekol

0:3

 

14.00

C

7

Iskra - Bakalland Ba!

2:2

 

 

 

 

MakoLab - Szarańcze

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

X kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.01.2018

 

 

09.30

C

8

Szarańcze - Qmed

3:0

 

12.40

B

9

Bakalland Ba! - Energia

3:0

 

 

 

 

Orto Med Sport - MakoLab

2:2

 

 

 

Euro-Ekol - Iskra

3:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XI kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.01.2018

 

 

10.00

B

9

MakoLab - Bakalland Ba!

1:3

 

10.00

C

8

Orto Med Sport - Szarańcze

0:3

 

11.30

C

7

Energia - Euro-Ekol

0:3

 

14.30

C

7

Iskra - Qmed

3:0

(walk.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.02.2018

 

 

09.30

C

8

Bakalland Ba! - Orto Med Sport

3:0

 

11.00

C

7

Szarańcze - Iskra

0:3

 

12.30

C

8

Qmed - Energia

2:2

 

14.00

C

7

Euro-Ekol - MakoLab

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIII kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.02.2018

 

 

09.30

C

8

Energia - Iskra

1:3

 

12.30

C

8

Orto Med Sport - Euro-Ekol

0:3

 

12.30

A

5

MakoLab - Qmed

2:2

 

14.00

C

7

Bakalland Ba! - Szarańcze

3:0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XIV kolejka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.03.2018

 

 

09.30

C

8

Qmed - Orto Med Sport

1:3

 

11.00

C

7

Szarańcze - Energia

0:3

 

12.30

C

8

Iskra - MakoLab

3:1

 

 

 

 

Euro-Ekol - Bakalland Ba!

3:0